Výpredaj! dámske softshellové outdoor nohavice travel štýl 3l ADELAIDE Zväčšiť

dámske softshellové outdoor nohavice travel štýl 3l ADELAIDE

Nový produkt

Dámske softshellové nohavice musia dobre sedieť a chrániť komfort bez kompromisov. Overené strihové riešenie sme spojili s pružným 3-vrstvový softshellom (5000 mm / 5000 g/m2/24h). Ich súhra ponúka 100% mobilitu, odolnosť proti vetru, vlhkosti a oderu. Materiál je zvnútra navyše jemne zateplený, čo zvyšuje jeho funkčnosť a aj rozsah možného nasadenia nohavíc.

Viac detailov

Pozor: Posledné kusy na sklade!

39,60 €

-20%

49,50 €

Detaily

Vytvarovaný a pomocou suchého zipsu nastaviteľný pás neobmedzuje pohyb. Pútka na páse sme dôsledne premysleli, aby udržali tvoj opasok na správnom mieste. Rozsah pohybu vylepšuje vytvarovaný sed a kolená. Prekonávanie prekážok je práve vďaka tomu hračka. Stiahnutím spodného obvodu nohavice vytvoríš nepreniknuteľné spojenie s topánkou, ktoré zabráni nečistotám preniknúť dnu. Z bočných vreciek vďaka zipsom nevytratíš nič dôležité a zadné vrecko sa môže kedykoľvek zísť. Overené a spoľahlivé nohavice neprekvapí chlad a ani vietor. Stúpanie a aj zostup bude hračkou bez ohľadu na počasie či pohybovú náročnosť.
  • Klasické dámske softshellové nohavice od NORTHFINDER poskytujú ochranu pred vetrom a chladom
  • Ideálne nohavice na chladnú turistickú sezónu
  • Sú pružné, dobre sedia a všetko čo vedia ukážu až v náročných podmienkach na horách Pružný 3-vrstvový softshell prináša overené parametre